Rostliny pro vzdušné zahrady

Peticenemocnicesusice.cz Rostliny pro vzdušné zahrady Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Zdeněk Ježek

NÁZEV SOUBORU: Rostliny pro vzdušné zahrady.pdf

POPIS

Nesmírně poutavě napsaná knížka uvádí čtenáře do světa rostlin, které opovrhly životem na zemi a pro svůj život si zvolily nezvyklé, někdy až bizarní prostředí kmenů a korun stromů, ostny kaktusů, těla nebo větve jiných rostlin apod. Rostliny jsou představeny často ve svém přirozeném prostředí, ale zároveň nechybějí zasvěcené rady, jak je pěstovat v našich klimatických a půdních podmínkách. Text doprovází na 400 vynikajících fotografií, které Vás určitě přesvědčí, že některou z těchto rostlin musíte mít doma či na zahradě i Vy.

Hledáte knihu Rostliny pro vzdušné zahrady? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Zdeněk Ježek? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Designové opory pro zahradní rostliny - Magazinzahrada.cz

Rostliny pro zimní zahrady Dobře působí, pokud zahradě dominují vzrostlejší druhy rostlin, především palmy - například žumara nízká, datlovník kanárský, konopná nebo horská palma, ale také oleandr či vzrostlá smokvoň.
Všechny informace o produktu Kniha Rostliny pro vzdušné zahrady, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Rostliny pro vzdušné zahrady.